خدمات فروش گل و گیاه خرید عمده و خرده فروشی گل و گیاه

این مجموعه آماده خدمات فروش گل و گیاه و عرضه گل و گیاه به صورت عمده فروشی گل و گیاه و یا خرده فروشی گل و گیاه به مشتریان محترم می باشد. اگر بدنبال خرید گل و گیاه ازیک مرکز فروش گل و گیاه با قیمت مناسب هستید ، این مرکز خرید گل و گیاه آماده ارائه خدمات فروش گل و گیاه خدمات طراحی فضای سبز ، خدمات طراحی و اجرای روف گاردن و خدمات مشابه می باشد.

مرکز فروش گل و گیاه ما با عنوان مرکز فروش گل و گیاه گل بام با داشتن نیروهای متخصص و رصد بازارهای داخلی و خارجی سعی نموده است تا در زمینه فروش گل و گیاه در ایران و تا حدی نیز در زمینه صادرات با صادرکنندگان مطرح کشور تعامل و همکاری نماید.

برای خرید گل و گیاه ، طراحی فضای سبز و طراحی و اجرای روف گاردن با ما تماس بگیرید.

سرانه مصرف گل در ایران برای هر شهروند بین سالهای 95 تا 99 حدود سه تا پنج شاخه گل محاسبه شده که این میزان نسبت به کشورهای اروپایی که حدود 23 تا 50 شاخه گل در سال  گزارش شده بسیار اندک است، در صورتی که گل و گیاه در زندگی تاثیرات مثبت فراوانی دارند ، پژوهش ها ثابت کرده اند خریدن گل، کاشتن گل و گیاه و به طور کلی نگاه کردن به گل باعث برانگیخته شدن احساس شادی، آرامش و طراوت و مثبت اندیشی و دوری از غم و اندوه می شود و نیز پرورش دادن و نگاه کردن به گل می تواند به مدت طولانی روی حالات روانی فرد تاثیر بگذارد و رفتار او را دگرگون کند. به طوری که اگر در اطراف انسان گل وگیاه وجود داشته باشد براحساسات و خلقیات او تاثیرات مثبتی می گذارد و برای مثال انسان را آرام تر، مهربان تر، شادتر و با گذشت تر نموده  و فرد می تواند این حس را با رفتار مثبت خود به دیگران نیز منتقل کند.

فروش گل و گیاه به صورت عمده توسط تولیدکنندگان صورت می گیرد که معمولا خریداران گل و گیاه ، پس از خرید گل ها را به مغازه انتقال داده و می فروشند و همچنین فروش گل به طراحان فضای سبز نیز جهت کاشت گل و گیاه در باغچه و روف گاردن نیز انجام می شود.

یکی دیگر از کارهایی که معمولاً در این مرکز خرید گل و گیاه انجام می شود، برنامه ریزی کاشت گل و گیاه و طراحی فضای سبز و محوطه سازی وطراحی و اجرای روف گاردن با استفاده از گونه های مختلف گیاهی با توجه به سلیقه و نیاز شما می باشد.

ویژگی دیگری که باعث می شود مشتریان عزیز  به مرکز خرید گل و گیاه ما اعتماد کنند و از محصولات گل و گیاه مرکز خرید گل و گیاه ما خریداری کنند، با کیفیت بودن و ارزان بودن گل ها و گیاهان ما می باشد.

دیگر ویژگی مهمی که در این مرکز خرید گل و گیاه رعایت میشود، شرایط محیطی مرکز خرید گل و گیاه ما می باشد ، ما اقدام به احداث گلخانه های متعدد در شهرهای مختلف نموده ایم و با توجه به فضا و تجهیزات وانتخاب محل جغرافیایی مناسب، وسعت گلخانه ها، رعایت بهداشت محیط که از جمله معیارهای اصلی در این مکان ها می باشد ، سعی مینماییم بهترین و باکیفیت ترین گلها و گیاهان را برای شما به ارمغان بیاوریم .

برای خرید گل و گیاه ، طراحی فضای سبز و طراحی و اجرای روف گاردن با ما تماس بگیرید.